Sapho Dimy DM292 vanová termostatická baterie kaskáda
Kód: 128128Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Softflex 1208-11 hladká sprchová hadice 150 cm chrom
Skladem v eshopu
241 Kč
.
Detailní popis produktu
Série DIMY zahrnuje baterie běžné i termostatické, s perlátory kruhovými i ve tvaru kaskády. Baterie se navíc vyznačují propracovaným designem a kvalitou.
Kolekce obsahuje veškeré potřebné komponenty do koupelny. V nabídce je i sprchový sloup, který má ultra štíhlou hlavovou sprchu. Série DIMY je pro moderní koupelnu v hranatém stylu to pravé. V nabídce v chromu a matně černé.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 264  mm |
| Výška | 70  mm |
| Hloubka | 155  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 3.2440  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913866388 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
HiTech Therm
Ochrana proti popálení: horká voda nezahřívá tělo baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 8590913866388 |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Dimy |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav TERMOSTATICKÁ vanová baterie 150 mm černá TRM54.5CMAT
Skladem v eshopu
3 125 Kč
Záruka plus
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Aquamat 2620/1,0 Vanová baterie nástěnná termostatická baterie 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
4 249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak 10° Free termostatická sprchová nástěnná baterie TD F 033.00/150 rozteč 150 mm chrom X070140
Skladem v eshopu
4 808 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho GO TH100 termostatická baterie na okraj vany dvouprvková chrom
Skladem v eshopu
6 785 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO 12 OLBATH12 termostatická sprchová baterie
Skladem v eshopu
3 051 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |