Sprchové masážní panely

Nejprodávanější

12 položek celkem

Chcete si dopřát příjemnou masáž horkou vodou? Chcete ušetřit a zvolit designové řešení s jednoduchou montáží?

Masážní sprchové panely. To je Vaše volba. Pořiďte si masážní panel a proměňte každodenní hygienu v opravdové potěšení. Revitalizujte tělo i mysl vodní masáží každý den aniž byste utratili desetitisíce.

Masážní sprchové panely jsou tvořeny:

  • klasickou ruční sprchou na hadici
  • hlavovou horní sprchou
  • panelem s tryskami
  • baterií pro ovládání průtoku

Trysky jsou ručně nastavitelné a regulovatelné a velkou výhodou je, že postačí přívod teplé a studené vody. Hydromasážní panel nevyžaduje elektřinu a funguje jen na tlak vody. Jaký tlak vody je pro sprchový masážní panel vhodný? Měl by se pohybovat mezi 2 - 4,5 atmosférami, což většina koupelen na obecním vodovodním řádu bez problému splňují.

Masážní panely byste měli vybírat především podle designu a počtu a umístění trysek. Pokud se potřebujete poradit s výběrem sprchového masážního panelu, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz  nebo volejte v pondělí až pátek od 7 do 16 h a v sobotu od 8 do 12 h na telefon 596 722 509, 603 450 340 a mimo pracovní dobu můžete volat na 603 583 835 . Jsme tady pro Vás 7 dní v týdnu a masážní sprchový panel přesně podle Vašich představ s Vámi vybereme a všechny důležité detaily vysvětlíme.