Ravak Termo TE 092.01 Sprchový sloup vanový 300, s bat. a setem - chrom X070163
Kód: RAV02924Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+pearl 3117OU0211 sprchový kout
Skladem v eshopu
10 192 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+grape 14V40UO2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 262 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S bílá+grape 14V401O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
TE 092.00/150 chrom/bílá, TE 092.01/150 chroms termostatickou baterií a sprchovým setem do vany, flexibilní, vhodný ke všem vanám "- výška termosloupu: flexibilní - nastavení v rozmezí 111 - 158 cm
- kartuš: termostatická pro regulaci teploty vody
- provedení: termostatický, ovládání teploty nalevo - CoolFeel
- provedení: čtvercová ABS hlavová sprcha 25 cm: ruční sprcha - 3 funkce, hlavová sprcha se dá otáčet i do stran
- barevné provedení: chrom/bílá / chrom
- záruka na baterii: 5 let
- vhodný: do všech van RAVAK a k jiným
- doplňky k dokoupení: koupelnové doplňky
Sprchový sloup vanový s termostatickou baterií lze kombinovat s ostatními výrobky RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
Doporučujeme protočení ovladače teploty do maximálních poloh čas od času (v závislosti na tvrdosti vody), aby nedocházelo k usazování vodního kamene.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 8592626056544 |
| Typ: | Sprchový sloup s baterií |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Termostatické baterie |
| ? Designová řada: | Termo |
| Hmotnost: | 7,4 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO 12 OLBATH12 termostatická sprchová baterie
Skladem v eshopu
3 051 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Záruka plus
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Aquamat 2620/1,0 Vanová baterie nástěnná termostatická baterie 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
4 249 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |