Doprava a platba

Na vybraný sortiment nabízíme po ČR dopravné zdarma (označeno piktogramem "Doprava zdarma"). Tato akce se nevztahuje na zboží ve výprodeji, na obklady, dlažbu, dekory, mozaiku a listely - dopravné na tento sortiment Vám naceníme individuálně a počkáme na Vaše potvrzení.


PLATBA

Zaplatit objednávku můžete dobírkou přepravci, bankovním převodem, on-line platební kartou, přes internetové bankovnictví, v hotovosti nebo úhradou u nás na prodejně v Ostravě při osobním odběru.

OSOBNÍ ODBĚR

ZDARMA je možné všechno zboží odebrat na pobočce v Ostravě - Vítkovicích nebo u menších produktů za poplatek v síti odběrných míst DPD Pick Up point.  

DOPRAVA KURÝREM DPD OD 149,- KČ  NEBO ZDARMA

Tato doprava má určitá omezení a lze ji využít např. pro vodovodní baterie, koupelnové doplňky, samostatné WC moduly, malé koupelnové žebříky a podobné produkty, které nejsou křehké a neváží více než 15 kg. 

Pozor! Pokud zvolíte DPD Pickup Alzabox, musí balík splňovat rozměry do  43 cm x 33 cm x 58 cm (šířka x výška x hloubka). Například extrémně dlouhé tyče, kulaté WC prkénka apod. Vám do Alzaboxu nevejdou. Zvolte jiné výdejní místo DPD Pickup.

Cena dopravného kurýrem DPD je:

  • objednávky do 1000 Kč dopravné 149 Kč
  • objednávky od 1000 Kč do 3000 Kč dopravné 99 Kč
  • objednávky nad 3000 Kč dopravné ZDARMA

Při platbě na dobírku počítejte s příplatkem 30,- Kč za doběrečné.

DOPRAVA KURÝREM TOPTRANS (objemné, těžké nebo křehké zásilky přepravované většinou na paletě) OD 149,- KČ NEBO ZDARMA

Cena dopravného se odvíjí od hmotnosti zboží. Např. doprava zrcadlové skříňky s hmotností do 30 kg bude stát po celé ČR jen 179,- Kč. Zatímco vana o hmotnosti 50 kg bude stát 199 Kč. 

Samozřejmě máme pro Vás také dopravu zcela zdarma. Spadají do ní stovky produktů označené příznakem DOPRAVA ZDARMA a také nákupy nad určitou částku:

  • doprava zdarma nad 4.000 Kč pro zboží s hmotností do 45 kg
  • doprava zdarma nad 8.000 Kč pro zboží s hmotností od 45 do 65 kg
  • doprava zdarma nad 112.000 Kč pro zboží s hmotností od 65 kg do 300 kg

Toptrans doprava je nutná pro sortiment jako jsou hydranty, sprchové kouty, vany, umyvadla, sanita, zrcadla, galerky, radiátory a další. Pokud je nutné zboží poslat přes TOPTRANS eshop to vyhodnotí a nastaví za Vás.  

Výslednou cenu za dopravné spočítá eshop přímo v procesu objednávky.


DOPRAVA NA SLOVENSKO A DO ZAHRANIČÍ - INDIVIDUÁLNÍ CENY (kontaktujte nás)

 

Pokud potřebujete jakékoliv informace, zavolejte nebo nám napište, rádi Vám poradíme. Pondělí až pátek od 7:00 do 15:30 prostřednictvím chatu dole na stránce nebo telefonicky do 16:00 na telefonu +420 603 450 340, email nám můžete napsat kdykoliv na eshop@bernold.cz, odpovíme co nejdříve.