Doprava a platba

Na vybraný sortiment nabízíme po ČR dopravné zdarma (označeno piktogramem "Doprava zdarma"). Tato akce se nevztahuje na zboží ve výprodeji, na obklady, dlažbu, dekory, mozaiku a listely - dopravné na tento sortiment Vám naceníme individuálně a počkáme na Vaše potvrzení.


PLATBA

Zaplatit objednávku můžete dobírkou přepravci, bankovním převodem, on-line (online platby jsou dočasně mimo provoz - děkujeme za pochopení), v hotovosti a platební kartou v Ostravě při osobním odběru nebo v hotovosti v Poříčí nad Sázavou při osobním odběru.

OSOBNÍ ODBĚR

ZDARMA je možné zboží odebrat na pobočkách v Ostravě - Vítkovicích nebo v Poříčí nad Sázavou (20 minut autem z Prahy-Chodova) 

DOPRAVA KURÝREM DPD OD 99,- KČ  

Tato doprava má určitá omezení a lze ji využít např. pro vodovodní baterie, koupelnové doplňky, samostatné WC moduly, malé koupelnové žebříky a podobné produkty, které nejsou křehké a neváží více než 15 kg. 

Cena dopravného kurýrem DPD je:

  • objednávky do 300 Kč dopravné 199 Kč
  • objednávky od 300 Kč do 600 Kč dopravné 169 Kč
  • objednávky nad 600 Kč dopravné 99 Kč

Při platbě na dobírku počítejte s příplatkem 30,- Kč za doběrečné.

DOPRAVA KURÝREM TOPTRANS (objemné, těžké nebo křehké zásilky) OD 199,- KČ

Cena dopravného se odvíjí od hmotnosti zboží. Např. doprava zrcadlové skříňky s hmotností do 30 kg bude stát po celé ČR jen 199,- Kč. Zatímco vana o hmotnosti 40 kg bude stát 252 Kč. 

Tato doprava je nutná pro sortiment jako jsou hydranty, sprchové kouty, vany, umyvadla, sanita, zrcadla, galerky, radiátory a další. Pokud je nutné zboží poslat přes TOPTRANS eshop to vyhodnotí a nastaví za Vás.  

Výslednou cenu za dopravné spočítá eshop přímo v procesu objednávky.


DOPRAVA DO ZAHRANIČÍ - INDIVIDUÁLNÍ CENY (kontaktujte nás)

 

Pokud potřebujete jakékoliv informace, zavolejte nebo nám napište, rádi Vám poradíme. Pondělí až pátek od 7:00 do 15:30 prostřednictvím chatu dole na stránce nebo telefonicky do 16:00 na telefonu +420 603 450 340, email nám můžete napsat kdykoliv na eshop@bernold.cz, odpovíme co nejdříve.