Vodovodní baterie Novaservis

Nejprodávanější

482 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vodovodní baterie Novaservis se v česku vyrábí od roku 1980. Většina baterií Novaservis má prodlouženou záruku a svou kvalitou, vzhledem i životností předčí Vaše očekávání. Barevné designové koncepty baterií Novaservis budou ozdobou každé moderní koupelny. Velmi známé jsou také výrobní řady baterií z nichž si každý vybere podle svého vkusu. Připravili jsme pro Vás několik "zkratek" k nejoblíbenějším bateriím Novaservis:

Dřezové baterie Novaservis *** Umyvadlové baterie Novaservis *** Vanové baterie Novaservis *** Bidetové baterie Novaservis *** "Panelákové" baterie Novaservis

Více si o bateriích Novaservis můžete přečíst dole pod produkty, nebo v našem článku Jak vybrat baterie Novaservis. Rádi Vám pomůžeme s výběrem i osobně. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz nebo volejte v pracovní době na telefon 596 722 509.

Baterie Novaservis se vyrábí ve Znojmě, kde kvalitní českou výrobu zajišťuje více než 200 zaměstnanců. Obchodně působí Novaservis, který je členem Ferro Group, ve většině zemí střední a východní Evropy.

Ptáte se, jak správně baterii Novaservis vybrat? Máme pro Vás připravený celý článek na téma Jak vybrat baterii, ale principielně je jediný důležitý aspekt rozteč u nástěných baterií. Všechno ostatní už je otázkou vkusu Vašeho vkusu a preferencí. I když dnes to již zdaleka nejsou jen baterie, co dělá Novaservis ozdobou koupelen, představme si několik největších taháků, právě mezi bateriemi Novaservis.

Novaservis Metalia ECO+

Je výjimečná řada baterií postavená pro úsporu až 63% vody. Úsporné baterie Novaservis najdete zde.

Novaservis Hrana koncept

V moderní koupelně je jako doma. Krásné ostré linie a přitom maximální praktičnost pro údržbu. Hranaté baterie Novaservis najdete zde.

Novaservis Bílá Chrom koncept

Už z názvu je patrné, že čistota se v tomto konceptu násobí a hygiena dostává umělecký rozměr. Novaservis baterie Bílá Chrom najdete zde.

Novaservis Černý koncept

Nejen do industirálních interiérů nebo „mužské“ koupelny se hodí černá. Silně nadčasový design rozehrává koupelnovou symfonii v sytě černých tónech. Celá nabídka zde.

Novaservis Barva koncept

Milovníci barev si přijdou na své v konceptu BARVA série METALIA 57. Ověřená kvalita v nových barvách. Je libo červenou? Nebo máte raději decentnější odstníny?