Immergas

Nejprodávanější

Immergas VICTRIX TERA 24 PLUS 24,1kW kondenzační závěsný kotel bez ohřevu
58 685 Kč –29 %
Původně: 58 685 Kč  (–29 %)
41 666 Kč
1 položek celkem

Hledáte vhodný kotel pro novostavbu, nízkoenergetický dům, byt nebo přemýšlíte o modernizaci topného systému včetně kotle? Myslete na budoucnost už dnes. Vyberte si z aktuální nabídky IMMERGAS, ten pravý kotel pro vás.

Společnost IMMERGAS je výrobcem klasických a kondenzačních plynových kotlů nejvyšší kvality. Plynové kotle IMMERGAS používají zákazníci již více než 50 let. Značka IMMERGAS se celosvětově řadí mezi nejlepší výrobce plynových kondenzačních kotlů. Klade vysoký důraz na kvalitu produktů, poskytovaných služeb a ochranu životního prostředí. Přináší do vašich domácností teplo a nadstandardní komfort za příznivé ceny. Na kvalitě jednotlivých prvků se podílí použité materiály, z kterých jsou kotle vyrobené, vysoká technologická úroveň výrobního procesu, vícenásobné kontroly kvality a důkladnost závěrečných výstupních testů, kterými prochází každý kotel. Plynové kondenzační kotle jsou v porovnání s tradičnými kotli ohleduplnejší k životnímu prostředí a při spalování zemního plynu se do ovzduší dostane jen minimum znečišťujících látek. Plynové kondenzační kotle IMMERGAS splňují nejpřísnější požadavky na ekologii dle předpisů a legislativy EU.

Pokud váháte nebo se potřebujete poradit s výběrem kotle, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz  nebo volejte v pondělí až pátek od 7 do 16 h a v sobotu od 8 do 12 h na telefon 596 722 509, 603 450 340. Jsme tady pro Vás 7 dní v týdnu.