Ravak Termo TE 093.01/150 Sprchový sloup 300 s termostatickou baterií, posuvný - chrom X070164
Kód: RAV02925Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+pearl 3117OU0211 sprchový kout
Skladem v eshopu
10 192 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
TE 093.00/150 - chrom/bílá, TE 093.01/150 - chroms termostatickou baterií a sprchovým setem, flexibilní, vhodný do všech sprchových koutů "- výška termosloupu: flexibilní - nastavení v rozmezí 84 – 131 cm
- kartuš: termostatická pro regulaci teploty vody
- provedení: ovládání teploty nalevo - CoolFeel
- provedení sprchy: čtvercová ABS hlavová sprcha 25 cm: ruční sprcha - 3 funkce, hlavová sprcha se dá otáčet i do stran
- barevné provedení: chrom/bílá / chrom
- záruka na baterii: 5 let
- vhodný: do všech sprchových koutů RAVAK a jiným
- doplňky k dokoupení: koupelnové doplňky
Sprchový sloup s termostatickou baterií lze kombinovat s ostatními výrobky RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
Doporučujeme protočení ovladače teploty do maximálních poloh čas od času (v závislosti na tvrdosti vody), aby nedocházelo k usazování vodního kamene.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8592626056551 |
| Typ: | Sprchový sloup s baterií |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Termostatické baterie |
| ? Designová řada: | Termo |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Termo TE 082.00/150 X070046 vanová termostatická nástěnná baterie bez setu 150 m
Skladem v eshopu
4 837 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO-12 SQUARE OLBATH12SQ termostatická sprchová baterie
Skladem v eshopu
2 961 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Termo TE 023.00/150 X070097 termostatická vanová nástěnná baterie bez setu 150 mm
Skladem v eshopu
5 347 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO 10 OLBATH10 termostatická vanová baterie
Skladem v eshopu
3 951 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak 10° Free termostatická sprchová nástěnná baterie TD F 033.00/150 rozteč 150 mm chrom X070140
Skladem v eshopu
4 837 Kč
Záruka plus
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Aquamat 2620/1,0 Vanová baterie nástěnná termostatická baterie 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
4 249 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |