12 položek celkem

Slovenský výrobce HAKL se specializuje na moderní technologie v ohřevu a úpravě vody a vytápění. Sídlo firmy se nachází v Ivance u Dunaje (cca 8 km od Bratislavy). Firma Hakl působí na trhu již od roku 1996. Dnes jsou v provozu kompletní haly o rozloze více než 1000 m², ve kterých je umístěna výroba, sklady a prodejna. Filozofie výroby produktů značky HAKL je postavena na propracovaném výrobním procesu od prvotní myšlenky využitelnosti produktu, přes design, výrobu až po jeho spolehlivou funkčnost. Ohřívače vody Hakl provází stejně jako baterie Hakl velmi kvalitní servisní síť.

Firma HAKL má vybudované pevné místo na trhu a její ohřívače vody a moderní baterie s ohřevem mají velmi dobré jméno mezi odborníky ve stavebnictví. Pro silný důraz na kvalitu a spolehlivost produktů značky HAKL, se vedení firmy v roce 2006 rozhodlo zavést systém řízení jakosti ISO a každý ohřívač vody nebo baterie s ohřívačem je tak podroben přísnému testu výstupní kontroly dle německého certifikátu TÜV ISO 9001. Ohřívače vody a vodovodní baterie Hakl jsou bezesporu jedním z nejkvalitnějších produktů na českém trhu.

Rádi Vám pomůžeme. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz nebo volejte v pracovní době na telefon 596 722 509. Více o naší otevírací době a dostupnosti telefonů o víkendech na stránce s kontakty zde.