Ravak 10° Free termostatická sprchová nástěnná baterie TD F 033.00/150 rozteč 150 mm chrom X070140
Kód: RAV00019Související produkty
sprchový kout rohový posuvný
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
TD F 033.00/150, bez setu "- rozteč baterie: 150 mm
- kartuš: termostatická pro regulaci teploty vody
- provedení: termostatická, ovládání teploty nalevo - CoolFeel
- záruka na baterii: 5 let
- vhodná: ke všem sprchovým koutům
- doplňky: sprchový set a další příslušenství, koupelnové doplňky 10°
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie 10° Free kombinovat s ostatními výrobky konceptu 10° a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8592626050061 |
| Barva: | Chrom |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | 10° Free |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |