Parní boxy

Nejprodávanější

4 položek celkem

Moderní koupelna je zdrojem čistoty i relaxace. Parní box je sprchový box s vlastnostmi parní sauny připravené kdykoliv u Vás doma. Parní box šetří místo a vejde se do každé koupelny. Relaxace v parním boxu osvěžuje tělo, mysl a pomáhá budovat imunitu.

 • Teplota páry v parním boxu dosahuje 40 - 45 °C při 100% vlhkosti vzduchu.
 • V porovnání s klasickou i infrasaunou má parní box nižší spotřebu energie.
 • Parní box lze používat jako klasický sprchový kout navíc s masážními tryskami.
 • Parní boxy jsou kompaktní, a proto vhodné i do velmi malých prostorů koupelen např. v „paneláku“.

Více o fungování a prospěšnosti parních boxů čtěte na této stránce pod výpisem produktů.

Pokud se potřebujete poradit s výběrem parního boxu, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz  nebo volejte v pondělí až pátek od 7 do 16 h a v sobotu od 8 do 12 h na telefon 596 722 509, 603 450 340 a mimo pracovní dobu můžete volat na 603 583 835 . Jsme tady pro Vás 7 dní v týdnu a parní box přesně podle Vašich představ s Vámi vybereme. 

 

Ještě trochu váháte zda si koupit parní box nebo raději třeba hydromasážní vanu a infrasaunu? Samozřejmě proti gustu není diskuse, a pokud Vám to rozpočet a výměra koupelny dovolí, můžete si doma zbudovat opravdové malé wellness centrum. Ještě se ale chvíli zamyslete a přečtěte si, proč koupit parní box a proč je výbornou volbou.

Pomineme-li faktory relaxace a prospěšnosti zdraví, jsou z čistě praktického hlediska nejdůležitější argumenty pro parní boxy:

 • snadnost jejich instalace
 • rozměrová kompaktnost
 • energeticky úsporný provoz
 • skutečnost, že k zapojení parního boxu potřebujete jen samozřejmý přívod vody a elektřiny a 2 metry čtvereční prostoru

Parní box poslouží ke každodenní očistě stejně dobře jako sprchový kout, ale za nepříliš vysokou cenu přináší mnohem více pro Vaše tělo i mysl. Doslova se v tomto případě dá mluvit o rozumné investici, protože co je v dnešní uspěchané době důležitější než uvolnění psychického a tělesného napětí. Pravidelné saunování v parním boxu působí také velmi pozitivně na Váš imunitní systém. To vše si užijete v pohodlí domova, odkud to máte z Vašeho vlastního wellness na kanape k pěkné knížce nebo k oblíbenému pořadu v televizi jen pár kroků. 

Proč je parní box užitečný a jak funguje parní box na tělo?

 • Pára způsobí, že všechny póry na těle se otevřou a spolu s potem odchází i tam nahromaděné toxiny.
 • Proud chladné vody ze sprchy pak vše spláchne, póry se stáhnou.
 • Zbývá jen zabalit se do bílé bavlněné osušky či froté županu a ještě cca 20 min. v klidu relaxovat.

Důležité upozornění pro parní boxy: Pobyt v páře by neměl přesahovat 15 – 20 min. Při diagnostikovaných kardiovaskulárních nebo bronchiálních (astma) problé-
mech je před použitím parního boxu nutná konzultace s lékařem. Parní koupel nedoporučujeme používat pro děti do 12 let věku.

Ale zpátky k příjemnostem s parními boxy spojenými.

 • Účinnost relaxační procedury zvyšuje použití aromatického esenciálního oleje s vaší oblíbenou vůní. Aplikujte několik kapek na kosmetický tampon a volně ho uložte v prostoru boxu. Vedle horké páry vás v následujících minutách zaplaví vůně a vrátí Vás do psychické a fyzické pohody.
 • Naše parní boxy jsou navíc vybaveny masážními tryskami, takže relaxační pobyt v parní sauně může být doplněn skromnou, ale velmi příjemnou hydromasáží.
 • Zdravotní přínosy u zvyšování odolnosti organismu proti respiračním onemocněním nekončí. S úspěchem parní boxy pomáhají i při odstraňování celulitidy a nadváhy.
 • Pokud už se prostě nějaké formě virózy, chřipky či v mužské populaci tolik obávané kombinaci "kašel - rýmečka" neubráníte, je parní box připraven spolu s použitím vhodného esenciálního oleje pomoci při návratu do zdravotní rovnováhy.

Životní pohodu není radno přepočítávat na peníze. Investice do parního boxu se vám rychle vrátí v podobě ušetřeného času i vstupného návštěvou sauny mimo domov. Nemluvě o tom, že mnoho z nás by si tu saunu tak rádo dopřálo častěji, ale času prostě není nazbyt. S parním boxem ve Vaší koupelně si můžete wellness dopřát kdykoliv, když máte doma necelou hodinku času. 

Tak co? Ještě váháte? Neměli byste. Parní box udělá Váš život lepší. Spolehlivě. A to stojí za koupi!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení