Parní boxy

Nejprodávanější

4 položek celkem
Arttec Briliant New 88 x 88 x 220 cm PAN01234 model 8 clear parní sprchový box
Akce
62 190 Kč –8 %
56 702 Kč / ks

Rozměr: 88 x 88 x 220 cm Šířka vstupu: 53 cm Typ skla: 5 mm bezpečnostní čiré sklo, zadní sklo super bílé neprůhledné

Kód: 134103
266 7 parni sprchovy box briliant model 8 ctvrtkruhovy s vanickou z liteho mramoru sedatkem radiem parnim vyvijecem a stropem s horni sprchou matne chinchila sklo
Akce
62 190 Kč –4 %
59 702 Kč / ks

Rozměr: 88 x 88 x 220 cm Šířka vstupu: 53 cm Typ skla: 5 mm bezpečnostní chinchila sklo, zadní sklo super bílé neprůhledné

Kód: 134104

Moderní koupelna je zdrojem čistoty i relaxace. Parní box je sprchový box s vlastnostmi parní sauny připravené kdykoliv u Vás doma. Parní box šetří místo a vejde se do každé koupelny. Relaxace v parním boxu osvěžuje tělo, mysl a pomáhá budovat imunitu.

 • Teplota páry v parním boxu dosahuje 40 - 45 °C při 100% vlhkosti vzduchu.
 • V porovnání s klasickou i infrasaunou má parní box nižší spotřebu energie.
 • Parní box lze používat jako klasický sprchový kout navíc s masážními tryskami.
 • Parní boxy jsou kompaktní, a proto vhodné i do velmi malých prostorů koupelen např. v „paneláku“.

Více o fungování a prospěšnosti parních boxů čtěte na této stránce pod výpisem produktů.

Pokud se potřebujete poradit s výběrem parního boxu, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz  nebo volejte v pondělí až pátek od 7 do 16 h a v sobotu od 8 do 12 h na telefon 596 722 509, 603 450 340 a mimo pracovní dobu můžete volat na 603 583 835 . Jsme tady pro Vás 7 dní v týdnu a parní box přesně podle Vašich představ s Vámi vybereme. 

 

Ještě trochu váháte zda si koupit parní box nebo raději třeba hydromasážní vanu a infrasaunu? Samozřejmě proti gustu není diskuse, a pokud Vám to rozpočet a výměra koupelny dovolí, můžete si doma zbudovat opravdové malé wellness centrum. Ještě se ale chvíli zamyslete a přečtěte si, proč koupit parní box a proč je výbornou volbou.

Pomineme-li faktory relaxace a prospěšnosti zdraví, jsou z čistě praktického hlediska nejdůležitější argumenty pro parní boxy:

 • snadnost jejich instalace
 • rozměrová kompaktnost
 • energeticky úsporný provoz
 • skutečnost, že k zapojení parního boxu potřebujete jen samozřejmý přívod vody a elektřiny a 2 metry čtvereční prostoru

Parní box poslouží ke každodenní očistě stejně dobře jako sprchový kout, ale za nepříliš vysokou cenu přináší mnohem více pro Vaše tělo i mysl. Doslova se v tomto případě dá mluvit o rozumné investici, protože co je v dnešní uspěchané době důležitější než uvolnění psychického a tělesného napětí. Pravidelné saunování v parním boxu působí také velmi pozitivně na Váš imunitní systém. To vše si užijete v pohodlí domova, odkud to máte z Vašeho vlastního wellness na kanape k pěkné knížce nebo k oblíbenému pořadu v televizi jen pár kroků. 

Proč je parní box užitečný a jak funguje parní box na tělo?

 • Pára způsobí, že všechny póry na těle se otevřou a spolu s potem odchází i tam nahromaděné toxiny.
 • Proud chladné vody ze sprchy pak vše spláchne, póry se stáhnou.
 • Zbývá jen zabalit se do bílé bavlněné osušky či froté županu a ještě cca 20 min. v klidu relaxovat.

Důležité upozornění pro parní boxy: Pobyt v páře by neměl přesahovat 15 – 20 min. Při diagnostikovaných kardiovaskulárních nebo bronchiálních (astma) problé-
mech je před použitím parního boxu nutná konzultace s lékařem. Parní koupel nedoporučujeme používat pro děti do 12 let věku.

Ale zpátky k příjemnostem s parními boxy spojenými.

 • Účinnost relaxační procedury zvyšuje použití aromatického esenciálního oleje s vaší oblíbenou vůní. Aplikujte několik kapek na kosmetický tampon a volně ho uložte v prostoru boxu. Vedle horké páry vás v následujících minutách zaplaví vůně a vrátí Vás do psychické a fyzické pohody.
 • Naše parní boxy jsou navíc vybaveny masážními tryskami, takže relaxační pobyt v parní sauně může být doplněn skromnou, ale velmi příjemnou hydromasáží.
 • Zdravotní přínosy u zvyšování odolnosti organismu proti respiračním onemocněním nekončí. S úspěchem parní boxy pomáhají i při odstraňování celulitidy a nadváhy.
 • Pokud už se prostě nějaké formě virózy, chřipky či v mužské populaci tolik obávané kombinaci "kašel - rýmečka" neubráníte, je parní box připraven spolu s použitím vhodného esenciálního oleje pomoci při návratu do zdravotní rovnováhy.

Životní pohodu není radno přepočítávat na peníze. Investice do parního boxu se vám rychle vrátí v podobě ušetřeného času i vstupného návštěvou sauny mimo domov. Nemluvě o tom, že mnoho z nás by si tu saunu tak rádo dopřálo častěji, ale času prostě není nazbyt. S parním boxem ve Vaší koupelně si můžete wellness dopřát kdykoliv, když máte doma necelou hodinku času. 

Tak co? Ještě váháte? Neměli byste. Parní box udělá Váš život lepší. Spolehlivě. A to stojí za koupi!