Co o nás píší zákazníci

Naše motto - ochota, rychlost a pečlivost. Také toto umí zákazníci ocenit. Děkujeme!

Namátkou jsme z emailové komunikace vybrali drobné, milé reakce našich zákazníků. Uvádíme je v původní, neupravené formě.

Dobrý den milá paní,

děkuji za informace. Ještě budu brát ke dvěma dříve zmíněným třetí skříňku. Musím si v koupelně ještě vyměřit jakou výšku zvolit. Zrcadlová je jasná, ta  s košem a šuplíkem také.

Tak se ještě zeptám. Skříňku: Koupelnová skříňka střední NY SS 35 1Z New York Intedoor bílá závěsná, by výrobce byl ochotný udělat v jiném rozmístění? Jde mi o to, že ji budu věšet na stěnu nad další skříňku a v úrovni očí by se mi hodil ten šuplík a otevírání do strany v horní části, protože tam nebude problém vidět. Pokud by nebylo možné vzala bych tuto: Koupelnová skříňka střední NY SS 35 New York Intedoor bílá závěsná.

Děkuji za ochotu a rychlé vyřizování dotazů, jste obdivuhodně pečliví, čehož si moc cením. K.K.

Když už se vyskytne reklamace, snažíme se být s Vámi neustále v kontaktu, za což jste rádi.

Dobrý den,

chci jen informovat, že dvířka dorazila v pořádku a pěkně sedí. Vše už je v pořádku a také na účet dorazila částka za poštovné. Děkuji za příjemné jedná a rychlou nápravu, jsem s vašimi službami spokojená.

S díky a přáním krásných dní K.K., Brno

...

Dobrý den, Váš zájem o zákazníka je velice příjemný, moc děkuji a přál bych si více takových prodejců….. Ano už u mě byl technik a v rámci reklamace závadu odstranil…Moc díky a hezký den. D.S., Praha

Jsme také velice rádi, když jste spokojeni s našimi službami a vracíte se k nám opětovně.

Dobrý den.
Jako spokojený zákazník se k Vám obracím s dotazem, zda máte na skladě jádromodul A102/1000. Zajímá mě cena a vybavení, zda je to jako komplet s mísou a tlačítky nebo samostatně.
Děkuji za odpověď a přejí příjemný den. A.P., Ostrava

Co teprve, když s námi komunikujete, jako s kamarády.

Vše proběhlo naprosto v poho jako vždy, už to začíná být únavné (hahaha) samozřejmě dělám srandu. Děkuji za super služby v budoucnu se na Vás zajisté opět s důvěrou obrátím, přeji Vám hezký víkend (do současné doby nešel NET) tak píši pozdě, ale snad Vás to potěší, ještě jednou díky Z.K., Břeclav

A někdy stačí málo, abychom měli radost z dobře udělané práce.

Dobrý den,
musim Vám napsat, že vše funguje jak má a já teď u sklenky vínka zahajuji víkend...a pak si napustím vanu z nové baterie :-D . Diky za vstřícnost. Mějte se hezky. Z.M. Ostrava
...
Vážená pani,

rád by som sa Vám v prvom rade ešte raz poďakoval za Vaše neštandardné, empatické a profesionálne vystupovanie a poprial Vám vo Vašom živote iba to najlepšie pre vás a Vášho syna a prosím pokračujte v jeho výchove tak, aby sa podal čo najviac na svoju maminu, lebo takých ľudí je v živote príšerne málo a je ich v tejto príšernej dobe neskutočne „treba“. Ešte raz sa Vám úprimne ospravedlňujem za to, že po všetkej ten Vami vynaloženej práce a námahy tú vaničku u Vás neobjednávam, nakoľko okolnosti boli evidentne proti tomu.
S prianím všetkého najlepšieho,  nevďačný, J.R. Bratislava

A pokud by Vám to bylo málo, račte prohlédnout naše reference na externích portálech.

Heureka - klikněte zde.

Zbozi.cz - klikněte zde.

Google - klikněte zde.