Stiebel Eltron

Nejprodávanější

63 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Preciznost je pro německé výrobky typická, ať jde o auta, těžké stroje, nebo třeba ohřívače vody. V popradském závodě německé technologie spojili s šikovností slovenských rukou, a díky tomu mohou moderní zařízení světové kvality vyrábět i přímo pod Tatrami.

Výrobky s touto značkou ohřívají vodu již téměř jedno století. Pokračují v dlouholeté tradici výroby špičkových zásobníkových ohřívačů vody, a to stále na stejném místě již desítky let – v Popradu. Při správném výběru se zásobníkové ohřívače stanou na dlouhé roky nepostradatelnou součástí vašeho domova bez ohledu na to, pro jakou technologii ohřevu se rozhodnete.

Ať už se chystáte dům rekonstruovat, nebo stavět nový, ať už potřebujete teplou vodu pro celý dům, nebo jen pro jednu malou místnost, oceníte pomoc v podobě ohřívačů vody Stiebel Eltron. Pokud například uvažujete o výměně starého ohřívače a chcete vědět, jakým typem ho nahradit, najdete u nás řešení, které splní všechna vaše očekávání.

Pokud váháte nebo se potřebujete poradit s výběrem ohřívače, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme. Mailujte kdykoliv na eshop@bernold.cz  nebo volejte v pondělí až pátek od 7 do 16 h a v sobotu od 8 do 12 h na telefon 596 722 509, 603 450 340. Jsme tady pro Vás 7 dní v týdnu.