Ravak Puri PU 033.00/150 X070116 sprchová nástěnná termostatická baterie 150 mm
Kód: RAV00122Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+pearl 3117OU0211 sprchový kout
Skladem v eshopu
10 192 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
SALECODE:BER3:3:%
399 Kč
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
Detailní popis produktu
PU 033.00/150, bez setu "- rozteč baterie: 150 mm
- kartuš: termostatická pro regulaci teploty vody
- provedení: ovládání teploty nalevo – CoolFeel
- záruka na baterii: 5 let
- vhodná: ke všem sprchovým koutům
- doplňky: sprchový set a další příslušenství
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Puri. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8592626045746 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Puri |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav TERMOSTATICKÁ vanová baterie 150 mm černá TRM54.5CMAT
Skladem v eshopu
3 125 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO 10 OLBATH10 termostatická vanová baterie
Skladem v eshopu
3 951 Kč
Záruka plus
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Aquamat 2620/1,0 Vanová baterie nástěnná termostatická baterie 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
4 249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Termo TE 093.01/150 Sprchový sloup 300 s termostatickou baterií, posuvný - chrom X070164
Skladem v eshopu
9 937 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak 10° Free termostatická sprchová nástěnná baterie TD F 033.00/150 rozteč 150 mm chrom X070140
Skladem v eshopu
4 837 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO-12 SQUARE OLBATH12SQ termostatická sprchová baterie
Skladem v eshopu
2 961 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |