O nás

Firma František Bernold působí na trhu práce již od roku 1989. Prakticky ihned s příchodem svobody podnikání se pan Fratišek Bernold starší vrhá na podnikání ve svém řemesle. Instalatérství a topenářství Bernold svým způsobem funguje dodnes, i když již pod hlavičkou naší rodinné s.r.o..

2021-06-o-nas-bernold-retro

Dnes v roce 2021, kdy vzniká toto představení firmy Bernold máme za sebou více než 30 let podnikání a věříme, že (i) díky třetí generaci Bernoldů, která se již aktivně do firmy zapojuje, ještě mnoho let před námi. Za 30 let jsme z malého dvojdomku v Ostravě - Vítkovicích vyrostli na několik tisíc m2 skladových ploch, kanceláří, koupelnového studia atd. a nyní zaměstnáváme přibližně 35 lidí v hlavním poměru a další partnery dodavatelsky.

Historie Koupelny Bernold - důležité milníky

2021-06-o-nas-historie-firmy-bernold

Začínali jsme s divizí služeb v oboru instalatérství – topenářství hned po revoluci v roce 1989 a postupně rozšiřovali naši činnost o další řemeslné profese ve stavebnictví.

 

První semínko eshopu Koupelny Bernold bylo zaseto v roce 1992. Od roku 1992 obchodujeme. Velkoobchod a maloobchod v oboru voda, topení, plyn má na celém Ostravsku již od prvních let spokojené zákazníky a vzniká také koupelnové studio Ostrava. Jedno z prvních a určitě nejdéle fungující na Ostravsku. Bernoldovi prodávají topenářský materiál, kotle, vany, sprchové kouty, boxy, baterie, obklady, wc, umyvadla a všechno co k zařízení koupelny patří.

 

V průběhu druhé poloviny r. 2005 jsme začali připravovat přechod na právní subjektivitu 28.12.2005 je firma Bernold s.r.o. zapsána v Obchodním rejstříku. Pod společnost BERNOLD s.r.o. (IČ:26878496) jsme převedli veškeré výše uvedené činnosti včetně všech zaměstnanců. V roce 2021 je to již více než 35 zaměstnanců. A musíme zde poděkovat každému jednotlivci, za to, že pro vás i pro nás dělá maximum. Jmenovat nebudeme, ale opravdu děkujeme všem, dámy a pánové!

 

Odbočme na chvíli od časových posloupností a představme krátce naši rodinnou pospolitost.

 

Jelikož jsme rodina pracovitá, svorná a početná, dělá u nás každý něco. Specializujeme se na to v čem jsme nejlepší a rosteme. Obchodně i početně, protože na chodu firmy se již podílí třetí generace Bernoldů. Zodpovědnosti jsou rozděleny na ekonomiku a administrativu, služby a stavebnictví, maloobchod a velkoobhcod.

 

Činnost divize služby - stavebnictví je velmi pestrá, ale jelikož přímo nesouvisí s eshopem, zde se jí podrobně věnovat nebudeme. Můžete se o ní více dočíst na webu www.bernold.cz

 

Zpátky ke Koupelnám Bernold. Zásadní datum pro náš pěstěný eshop je rok 2008. V tomto roce je spuštěna první verze eshopu www.koupelny-bernold.cz a náš rodinný přístup tak konečně může oslovit zákazníky z celé republiky. Od té doby se snažíme nabídnout vám co nejlepší sortiment. Stále rozšiřujeme nabídku o kvalitní dodavatele a naopak, když se někde reklamace zopakují, výrobce z nabídky stahujeme. Pracujeme každý den na popisech a obrázcích produktů, článcích pro naše návštěvníky a vyřizujeme stále větší počet dotazů a objenávek. 

 

Symbolicky v roce 2015 obslouží Bernold s.r.o. zákazníka číslo 15 000 a eshop Koupelny Bernold už na tom má velmi významný podíl. V roce 2020 přichází velký redesign eshopu a investice do on-line násobně zvyšujeme. Jdeme s dobou a rosteme. Díky našemu rodinnému přístupu, ale hlavně díky vám. Našim zákazníkům. A stejně jako před 30-ti lety se držíme několika zásad "otce zakladatele", v jejichž středu jste vy, naši ctění zákazníci.

 

 

+++ Osobní přístup - dovoláte se k nám 7 dní v týdnu a mluví s Vámi zkušený personál.

+++ Spokojený zákazník je nejlepší reklama - vždy uděláme maximum, protože nám skutečně záleží na tom, abyste se vrátili.

+++ Každý zákazník je důležitý - i když třeba máte hlouběji do kapsy, najdeme pro vás plnohodnotné řešení za super cenu.

 

 

Protože příběh "O nás" by bez vás vůbec nevzniknul. Děkujeme vám!

 

Voda, plyn, topení - Bernold má vždy řešení!