O nás

Firma František Bernold působí na trhu práce již od roku 1989. Prakticky ihned s příchodem svobody podnikání se pan Fratišek Bernold starší vrhá na podnikání ve svém řemesle. Instalatérství a topenářství Bernold svým způsobem funguje dodnes, i když již pod hlavičkou naší rodinné s.r.o..

2021-06-o-nas-bernold-retro

Dnes v roce 2021, kdy vzniká toto představení firmy Bernold máme za sebou více než 30 let podnikání a věříme, že (i) díky třetí generaci Bernoldů, která se již aktivně do firmy zapojuje, ještě mnoho let před námi. Za 30 let jsme z malého dvojdomku v Ostravě - Vítkovicích vyrostli na několik tisíc m2 skladových ploch, kanceláří, koupelnového studia atd. a nyní zaměstnáváme přibližně 35 lidí v hlavním poměru a další partnery dodavatelsky.

Historie Koupelny Bernold - důležité milníky

2021-06-o-nas-historie-firmy-bernold

Začínali jsme s divizí služeb v oboru instalatérství – topenářství hned po revoluci v roce 1989 a postupně rozšiřovali naši činnost o další řemeslné profese ve stavebnictví.

 

První semínko eshopu Koupelny Bernold bylo zaseto v roce 1992. Od roku 1992 obchodujeme. Velkoobchod a maloobchod v oboru voda, topení, plyn má na celém Ostravsku již od prvních let spokojené zákazníky a vzniká také koupelnové studio Ostrava. Jedno z prvních a určitě nejdéle fungující na Ostravsku. Bernoldovi prodávají topenářský materiál, kotle, vany, sprchové kouty, boxy, baterie, obklady, wc, umyvadla a všechno co k zařízení koupelny patří.

 

V průběhu druhé poloviny r. 2005 jsme začali připravovat přechod na právní subjektivitu 28.12.2005 je firma Bernold s.r.o. zapsána v Obchodním rejstříku. Pod společnost BERNOLD s.r.o. (IČ:26878496) jsme převedli veškeré výše uvedené činnosti včetně všech zaměstnanců. V roce 2021 je to již více než 35 zaměstnanců. A musíme zde poděkovat každému jednotlivci, za to, že pro vás i pro nás dělá maximum. Jmenovat nebudeme, ale opravdu děkujeme všem, dámy a pánové!

 

Odbočme na chvíli od časových posloupností a představme krátce naši rodinnou pospolitost.

 

Jelikož jsme rodina pracovitá, svorná a početná, dělá u nás každý něco. Specializujeme se na to v čem jsme nejlepší a rosteme. Obchodně i početně, protože na chodu firmy se již podílí třetí generace Bernoldů. Zodpovědnosti jsou rozděleny na ekonomiku a administrativu, služby a stavebnictví, maloobchod a velkoobhcod.

 

Činnost divize služby - stavebnictví je velmi pestrá, ale jelikož přímo nesouvisí s eshopem, zde se jí podrobně věnovat nebudeme. Můžete se o ní více dočíst na webu www.bernold.cz

 

Zpátky ke Koupelnám Bernold. Zásadní datum pro náš pěstěný eshop je rok 2008. V tomto roce je spuštěna první verze eshopu www.koupelny-bernold.cz a náš rodinný přístup tak konečně může oslovit zákazníky z celé republiky. Od té doby se snažíme nabídnout vám co nejlepší sortiment. Stále rozšiřujeme nabídku o kvalitní dodavatele a naopak, když se někde reklamace zopakují, výrobce z nabídky stahujeme. Pracujeme každý den na popisech a obrázcích produktů, článcích pro naše návštěvníky a vyřizujeme stále větší počet dotazů a objenávek. 

 

Symbolicky v roce 2015 obslouží Bernold s.r.o. zákazníka číslo 15 000 a eshop Koupelny Bernold už na tom má velmi významný podíl. V roce 2020 přichází velký redesign eshopu a investice do on-line násobně zvyšujeme. Jdeme s dobou a rosteme. Díky našemu rodinnému přístupu, ale hlavně díky vám. Našim zákazníkům. A stejně jako před 30-ti lety se držíme několika zásad "otce zakladatele", v jejichž středu jste vy, naši ctění zákazníci.

 

 

+++ Osobní přístup - dovoláte se k nám 7 dní v týdnu a mluví s Vámi zkušený personál.

+++ Spokojený zákazník je nejlepší reklama - vždy uděláme maximum, protože nám skutečně záleží na tom, abyste se vrátili.

+++ Každý zákazník je důležitý - i když třeba máte hlouběji do kapsy, najdeme pro vás plnohodnotné řešení za super cenu.

 

 

Protože příběh "O nás" by bez vás vůbec nevzniknul. Děkujeme vám!

 

Voda, plyn, topení - Bernold má vždy řešení!

 

                          
                           

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení