SanSwiss Cadura 90 cm dvoukřídlé dveře - bílý/sklo Screen CA2C0900987
Kód: SSW09455Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Atraktivní profily i madla v nadčasové bílé matné barvě vytváří dokonalou koupelnu. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo kombinovat s boční stěnou CAT2 nebo bočními stěnami CAT2 a CAT2 - U-montáž. Pro U-montáž 2x CAT2 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.09.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057548908 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 019 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 200 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMK0E00Z1
Do 2 týdnů
18 244 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
9 914 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVDCE0LZ1
Skladem v eshopu
14 441 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |