SanSwiss Cadura 120 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2D1205087
Kód: SSW09718Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-950M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 344 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 950 mm odtokový žlab nerezový X01390
Skladem v eshopu
7 005 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550925 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVDC30LZ1
Do 2 týdnů
14 441 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 90 cm HI 2B2 09020 VPE
Skladem v eshopu
19 710 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O70E01Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací aluchrom sklo transparent X0VVACA00Z1
Skladem v eshopu
8 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV70A00Z1
Skladem v eshopu
8 442 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMA0E00Z1
Do 2 týdnů
8 695 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent X0VV70300Z1
Skladem v eshopu
10 132 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |