SanSwiss Cadura 90 cm dvoudílné posuvné dveře pravé - aluchrom/sklo Screen CAE2D0905087
Kód: SSW09689Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 750 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 372 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekorskla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550321 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 019 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm bílá+transparent 00V701R2Z1
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 200 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMK0E00Z1
Do 2 týdnů
18 244 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 120 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OG0E01Z1
Do 2 týdnů
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
22 809 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVGCE0LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |