SanSwiss Cadura 120 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA31CG1305087
Kód: SSW09770Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit do niky nebo kombinovat s boční stěnou CAT5 (na fotografii) nebo bočními stěnami CAT2 a CAT5 - U-montáž. Pro U-montáž CAT2 + CAT5 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.50.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549646 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-120 x 198 cm bílá+transparent 00VG01R2Z1
Skladem v eshopu
7 935 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 140 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMM0E00Z1
Do 2 týdnů
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
22 809 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 100 cm HI 2B2 10020 VPE
Skladem v eshopu
20 343 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 90 cm HI 2B2 09020 VPE
Skladem v eshopu
19 710 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |