SanSwiss Cadura 100 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA31CG1005087
Kód: SSW09772Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit do niky nebo kombinovat s boční stěnou CAT5 (na fotografii) nebo bočními stěnami CAT2 a CAT5 - U-montáž. Pro U-montáž CAT2 + CAT5 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.50.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549561 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa Flex Marte New sprchové dveře do niky 160 - 180 x 185 cm posuvné bílá plast OLBBXF135001
Do 1 měsíce
6 111 Kč
Plastová sprchová zástěna MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/330_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 349 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/230_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 101 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1290CL-B
Do 3 dnů
10 984 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |