Novaservis Titania Pure sprchová termostatická baterie 150 mm chrom 90360/1,0
Kód: NOV57438Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis KIT200,0 Sprchová souprava chrom
Skladem v eshopu
1 070 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–45 %
5 990 Kč
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná termostatická kartuše s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová termostatická baterie se spodním vývodem vody a s roztečí 150 mm.K této baterii Vám doporučujeme sprchové příslušenství KIT200,0Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590309131281 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Titania Pure |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO 12 OLBATH12 termostatická sprchová baterie
Skladem v eshopu
3 051 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO 10 OLBATH10 termostatická vanová baterie
Skladem v eshopu
3 951 Kč
Záruka plus
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Aquamat 2620/1,0 Vanová baterie nástěnná termostatická baterie 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
4 249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa THERMO-12 SQUARE OLBATH12SQ termostatická sprchová baterie
Skladem v eshopu
2 961 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |