Novaservis Titania Cube 98860/1,0 sprchová nástěnná baterie bez příslušenství
Kód: 140833Související produkty
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Aktuální trend s Titania Cube
Libor
Ruce si myjete snad stokrát za den
Marie a RomanDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590309081135 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Cube |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |