Ravak Puri sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá X070187
Kód: RAV05840Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–53 %
3 990 Kč
Fotografie je ilustrativní, barva profilu je chrom.
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Puri, bez sprchového setu. V černém provedení. S funkcí CoolFeel zabraňující nadměrnému ohřívání povrchu baterie.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8592626061326 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Puri |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |