Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm zlatá CO182.0Z
Kód: SLR03657Související produkty
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Colorado umyvadlová baterie podomítková zlatá CO135Z
Skladem v eshopu
4 931 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Colorado vanová baterie nástěnná 100 mm zlatá CO154.0Z
Skladem v eshopu
2 838 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm zlatá CO181.0Z
Skladem v eshopu
2 689 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav PS0009Z Sprchová růžice ruční zlato
Skladem v eshopu
833 Kč
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná s :horním 3/4"" vývodem pro sprchovou tyč - zlato.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o :průměru 35 mm KA3502
- provedení zlato
Typ provedení rozteče:
- ""0"" - :rozteč baterie 100 mm (např. CO182.0Z)
- ""5"" - :rozteč baterie 150 mm (např. CO182.5Z)
Tuto baterii lze kombinovat s :vanovými a :sprchovými bateriemi ze série COLORADO :SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši a :povrchovou úpravu - :6 :let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Povrchová úprava ""zlato"" - :termín dodání :2-4 týdny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595163584990 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Zlatá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Colorado |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy zlatá matná UT045G
Skladem v eshopu
17 707 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Versi sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom RV041
Skladem v eshopu
3 689 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Latus sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom 1102-76
Skladem v eshopu
2 141 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Iconic sprchová baterie nástěnná 150 mm černá matná AF011B
Skladem v eshopu
3 947 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom UT041V
Skladem v eshopu
2 468 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Skladem v eshopu
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie nástěnná 150 mm chrom UT011V
Skladem v eshopu
5 048 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Versi sprchová baterie podomítková 2 výstupy bronz RV042/18
Skladem v eshopu
9 623 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |