Ravak Solar sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá X070492
Kód: RAV05641Související produkty
.
sprchový kout rohový posuvný
.
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Solar, bez sprchového setu. V černém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8592626074777 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Solar |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem chrom
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |