Ravak Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom X070200
Kód: RAV05974Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře ASRV3-80 198 bílá+pearl 15V401R211
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchové dveře, rohové posuvné
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S satin+pearl 14V70UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 667 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Espirit, bez setu. V provedení Chrome.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8592626063801 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Espirit |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045BC
Do 3 dnů
15 514 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–35 %
Kód: SAP113059
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |