Sapho Kairo PC105 WC kombi 36 x 67 cm
Kód: 146521Související produkty
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–52 %
Sapho ST002 39 x 22 x 17 cm podstavec k toaletě bílý
Skladem na prodejně
329 Kč
Akce
–26 %
Aqualine Blooming Eko NB-1120D elektronický bidet duroplast
Skladem na prodejně
9 290 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Adina 1703-322 WC sedátko Soft close
Skladem na prodejně
1 023 Kč
Aqualine 1705-10 WC sedátko HDF dub
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
911 Kč
Detailní popis produktu
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom pro úsporu vody (splachování 3,5 a 5l).
- Napouštěcí ventil se spodním připojením na levé straně nádržky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 36,3x77,5x66,5 cm |
| Šířka | 363  mm |
| Výška | 775  mm |
| Hloubka | 665  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 30.0500  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913872105 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít u splachovacího mechanismu (v nádržce WC kombi nebo podomítkové nádržce u závěsného WC), jehož vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 4 litrů. V případě duálního splachování u malého tlačítka objem od 3 litrů a většího tlačítka objem od 4,5 litru vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30.1 kg |
| EAN: | 8590913872105 |
| Materiál: | Keramika |
| Napouštění: | spodní |
| Odpad: | Vodorovný (do zdi) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| ? Designová řada: | Kairo |
| Hmotnost: | 30,1 kg |
| Usazení: | Kombi |
Akce
–37 %
Aqualine Taurus LC1582 WC mísa závěsná
Skladem na prodejně
1 190 Kč
Závěsná WC mísa, bez sedátka
Akce
–23 %
Aqualine Vermet wc kombi mísa 80 x 63,5 cm spodní zadní odpad keramika bílá VR038
Skladem na prodejně
3 040 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Aqualine Absolute 10AB02002 WC mísa závěsná Rimless
Skladem na prodejně
2 567 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |