Aqualine Agadi WC turecké 50x60 cm bílá TU0586
Kód: SAP106472Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho AVVA 100787 WC Slim sedátko s pomalým zavíráním
Skladem na prodejně
1 367 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x61,5 cm |
| Šířka | 500  mm |
| Výška | 205  mm |
| Hloubka | 615  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost / ks | 21.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913935947 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913935947 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Svislý (do země) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Hranaté |
| ? Designová řada: | Agadi |
| Hmotnost: | 21,5 kg |
| Usazení: | Stojící |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Imala wc kombi mísa 61 x 35,5 cm Vortex Rimless spodní/zadní odpad keramika bílá PC107-111
Do 3 dnů
3 724 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho TURKU RIMLESS WC kombi mísa zvýšená, spodní/zadní odpad, bílá PC104WR
Skladem na prodejně
6 011 Kč
Sedátko je nutné dokoupit.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |