Sapho HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, spodní odpad, bílá BD301.410.00
Kód: SAP102317Související produkty
WC sedátko duroplastové SLIM - hranaté, bílé, Soft-Close nerezové panty, odnímatelný systém Easy Lock
WC sedátko Soft-Close v bílé barvě.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozměr | 38,5x91,1x67,2 cm |
| Šířka | 385  mm |
| Výška | 911  mm |
| Hloubka | 672  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 33.9000  kg |
| Balení | 3  ks |
| EAN | 8590913913341 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít u splachovacího mechanismu (v nádržce WC kombi nebo podomítkové nádržce u závěsného WC), jehož vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 4 litrů. V případě duálního splachování u malého tlačítka objem od 3 litrů a většího tlačítka objem od 4,5 litru vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30.2 kg |
| EAN: | 8590913913341 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Svislý (do země) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| ? Designová řada: | Hendikep |
| Hmotnost: | 33,9 kg |
| Usazení: | Kombi |
WC sedátko není součástí.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |