Aqualine Taurus LC1582 WC mísa závěsná
Kód: SAP03309Související produkty
Akce
–31 %
Aqualine ALICANTE ST262 WC sedátko
Skladem na prodejně
199 Kč
Hodí se pro jádromodul, sádromodul i renovmodul.
Aqualine 1705-10 WC sedátko HDF dub
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
911 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast M91 izolační deska pro závěsné wc a bidet - tlumící vložka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
104 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho AVVA 100787 WC Slim sedátko s pomalým zavíráním
Skladem na prodejně
1 367 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36,5x54,5 cm |
| Šířka | 365  mm |
| Hloubka | 545  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 18.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 6221006133675 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít u splachovacího mechanismu (v nádržce WC kombi nebo podomítkové nádržce u závěsného WC), jehož vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 4 litrů. V případě duálního splachování u malého tlačítka objem od 3 litrů a většího tlačítka objem od 4,5 litru vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 6221006133675 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Vodorovný (do zdi) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Usazení: | Závěsné |
SALECODE:BER5:5:%
Kerasan RETRO WC mísa 38,5 x 42 x 59 cm s nádržkou spodní odpad chrom bílá WCSET15-RETRO-SO
Do 3 dnů
26 540 Kč
Aqualine JALTA HYGIE WC kombi 38,5 x 78,5 x 63 cm s umývátkem Rimless spodní/zadní odpad bílá PB103H
Do 3 dnů
7 259 Kč
SALECODE:BER5:5:%
4 291 Kč
Závěsná WC mísa 35,5 x 53cm, bílá WC sedátko je nutno objednat zvlášť
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Paco wc kombi mísa 61 x 38 cm Rimless spodní zadní odpad keramika šedá mat PC1012GR-111
Do 3 dnů
6 416 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |