Sapho Dimy DM245BL sprchová termostatická baterie černá mat
Kód: 146532Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho hladká sprchová hadice plastová 150 cm černá 1208-17
Skladem na prodejně
292 Kč
Detailní popis produktu
Série DIMY zahrnuje baterie běžné i termostatické, s perlátory kruhovými i ve tvaru kaskády. Baterie se navíc vyznačují propracovaným designem a kvalitou.
Kolekce obsahuje veškeré potřebné komponenty do koupelny. V nabídce je i sprchový sloup, který má ultra štíhlou hlavovou sprchu. Série DIMY je pro moderní koupelnu v hranatém stylu to pravé. V nabídce v chromu a matně černé.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 263  mm |
| Výška | 40  mm |
| Hloubka | 92  mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 2.3780  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913866418 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
HiTech Therm
Ochrana proti popálení: horká voda nezahřívá tělo baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8590913866418 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Dimy |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |