Slezák Rav Nil Eco sprchová baterie podomítková 1 cestná s tělesem chrom NL183L
Kód: SLR005083Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav KS0001 30 cm hlavová sprcha nerez
Skladem v eshopu
1 022 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav hlavová sprcha kulatá kovová 30 cm s 4-otvorovými tryskamii chrom KS0001/4
Skladem v eshopu
2 074 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–45 %
5 990 Kč
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S satin+pearl 14V70UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 667 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová vestavěná.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o  průměru 35 mm KA3502
- baterie se dodává včetně podomítkového tělesa?
Tuto baterii lze kombinovat s  vanovými a  sprchovými bateriemi ze série NIL  SLEZÁK -  RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) -  10 let
- na kartuši a  povrchovou úpravu -  6  let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Technické informace
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Ovládání | Pákové |
| Povrchová úprava | Chrom |
| Průměr kartuše | 35 mm KA3502 |
| Typ baterie | Sprchová |
| Typ kartuše | Keramická |
| Typ uchycení | Podomítkové |
| Umístění | podomítková |
| Záruka těsnosti | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8595163593114 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Podomítkové baterie |
| ? Designová řada: | Nil |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lila nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s plochým ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBEE602A04
Skladem na prodejně
1 106 Kč
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série s přepínačem sprchy pod tělem baterie na ramínku
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |