Sapho Ultratap sprchová baterie nástěnná 150 mm matná černá UT011TB
Kód: SAP114026Související produkty
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Série ULTRATAP nabízí inovativní a elegantní řešení vodovodních baterií a sprchových systémů, které vynikají minimalistickým designem bez tradiční páčky. Ovládací prvky jsou navrženy s vroubkovaným povrchem, což nejen podtrhuje moderní estetiku, ale také zajišťuje pohodlné ovládání.
V nabídce jsou baterie stojánkové, nástěnné, podomítkové, do podlahy, na okraj vany i sprchové sloupy. K dispozici jsou atraktivní povrchové úpravy: lesklý chrom, sofistikovaná matná černá nebo stylová kombinace matné černé se zlatou, které umožní individuální přizpůsobení designu každé koupelně.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280  mm |
| Hloubka | 98  mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110  kg |
| Balení | 2  ks |
| EAN | 8590913989490 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 8590913989490 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Ultratap |
| Hmotnost: | 2,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |