Mereo Zuna sprchová nástěnná baterie 150 mm bez příslušenství mosaz chrom CB60103Z
Kód: MER01202Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Zuna, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8592480070212 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Zuna |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem grafit
Eleganta EL 065.10WV.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |