SanSwiss Cadura 180 cm jednodílné posuvné dveře - bílý/sklo Screen CAS2G1800987
Kód: SSW09441Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-850 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
4 048 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 287 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Profily i madlo jsou v atraktivní matné bílé barvě. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551588 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 170 - 179 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 100 cm HI 2B2 10020 VPE
Skladem v eshopu
20 343 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMG0E00Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMA0C00Z1
Skladem v eshopu
8 273 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent X0VV40300Z1
Na dotaz
9 709 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 170 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMV0E00Z1
Do 2 týdnů
15 624 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |