SanSwiss Cadura 170 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2G1705087
Kód: SSW09724Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Do 3 dnů
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551564 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 170 - 179 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/630_CI PIG/900
Skladem v eshopu
14 193 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
8 503 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
15 204 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/230_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 101 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |