SanSwiss Cadura 140 cm jednokřídlé dveře - černý/sklo Screen CA13D1400687
Kód: SSW09658Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 287 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Sprchová zástěna v atraktivní černé matné barvě - BLACK LINE. Dekor skla 87 - Screen. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit do niky nebo kombinovat s boční stěnou CAT1 pro rohový vstup / bočními stěnami CAT1, CAT3 pro U-montáž. Při montáži do niky nebo montáži s boční stěnou CAT3 je nutno objednat instalační set V2.CA.06 (za příplatek). Pro U-montáž CAT1 + CAT3 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.06.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057547819 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMA0E00Z1
Do 2 týdnů
8 695 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV70A00Z1
Skladem v eshopu
8 442 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 130 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMJ0E00Z1
Do 2 týdnů
12 160 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 170 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMV0E00Z1
Do 2 týdnů
15 624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVGC30LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMA0C00Z1
Skladem v eshopu
8 273 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
12 215 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |