Roth STONE BEIGE vipanel konstrukční panel 100 x 210 cm 1420000037
Kód: ROT00188Související produkty
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Detailní popis produktu
Vipanel se přizpůsobí každé koupelně
Konstrukční desky mají tloušťku tři milimetry a jsou pro Vás k dispozici ve formátech 1000×2100 a 1500×2550 milimetrů. Tyto šablony se dají snadno řezat na libovolné rozměry a tak mohou zajistit osobitý vzhled vaší koupelny.
Instalací do rohové sprchy, výklenku, prostoru nad vanou, za sprchovým koutem nebo umyvadlem tak ušetříte čas i peníze.
Odolnost VIPANEL tkví v technologii
Budete se divit, co všechno snese povrch desek VIPANEL. My ale víme své..
Díky naprosto preciznímu vrstvení odolných UV laků na kvalitní podklad dosahujeme nejen fotorealistického znázornění dekorů, ale hlavně vám můžeme nabídnout produkt se skvělou výdrží.
VIPANEL bez problémů odolává působení teplot v rozsahu –50° C až +80° C, chemickým látkám i UV záření, takže Vám jeho barvy nevyblednou.
Navíc zvládne i méně šetrné zacházení nebo mechanické čištění a při tom všem si VIPANEL stále udrží svůj perfektní vzhled i tvar.
| Barva | Kámen |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 3612830010523 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 210 - 219 cm |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| ? Designová řada: | Stone |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |