Ravak Supernova sprchový kout čtvercový 80 x 80 x 195 cm dvoukřídlé satin čiré 14V40UO2Z1S
Kód: RAV07993Související produkty
Detailní popis produktu
Rohový sprchový kout Supernova v provedení matný chrom a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Posuvný systém otevírání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 34.5 kg |
| EAN: | 8592626083144 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Satin |
| ? Designová řada: | Supernova |
| Hmotnost: | 34,5 kg |
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 800 x 800 mm, výška 1900 mm.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a dva pevné díly, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 800x1000x800 mm, výška 1900 mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |