Mereo Lila sprchová nástěnná baterie 100 mm bez příslušenství mosaz chrom CBEE601A03
Kód: MER02419Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Lila, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594013120661 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Lila |
| Hmotnost: | 1 kg |
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem grafit
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |