Ravak Supernova sprchový kout čtvercový 80 x 80 x 195 cm dvoukřídlé bílá pearl 14V401O211S
Kód: RAV07996Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie nástěnná 150 mm matná černá UT011TB
Skladem v eshopu
6 871 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie nástěnná 150 mm černá matná UT011B
Skladem v eshopu
6 613 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Trax sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom 655
Skladem v eshopu
3 947 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková 2 výstupy chrom UT042V
Skladem v eshopu
3 758 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Latus sprchová baterie podomítková termostatická box 2 výstupy černá matná 1102-32B
Skladem v eshopu
6 441 Kč
Detailní popis produktu
1/2 rohového sprchového koutu Supernova v bílém provedení a s výplní z umělé hmoty s dekorem Pearl. Posuvný systém otevírání. Kompletní výrobek je složen ze dvou sprchových dveří.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8592626083182 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Plast - Pearl |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Supernova |
| Hmotnost: | 20 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchový kout obdélníkový 120 x 75 x 165 cm posuvné černá čiré sklo MD1216B-01
Skladem v eshopu
10 991 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 110 x 90 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS110-02
Skladem v eshopu
6 882 Kč
Aqualine Agga sprchová zástěna obdélníková 80 x 70 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo HLF708Y
Skladem v eshopu
4 407 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchový kout obdélníkový 100 x 120 x 200 cm s boční stěnou otevírací pravá zlatá matné sklo GT5612-10MR-G
Skladem v eshopu
18 384 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 120 x 80 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS120-01
Skladem v eshopu
6 698 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |