Roth Melina Line obdélníkový sprchový kout 130 x 100 x 205 cm posuvné levá s pevnou stěnou brillant transparent MI D2L/1300+MI FX2/1000
Kód: ROT06247Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchový kout obdélníkový 110 x 75 x 165 cm posuvné černá čiré sklo MD1116B-01
Do 3 dnů
10 647 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 100 x 80 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS100-01
Do 3 dnů
6 330 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 140 x 80 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS140-01
Do 3 dnů
6 974 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 120 x 80 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS120-01
Do 3 dnů
6 698 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |