Mereo Kasia nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBS602A03
Kód: MER02411Související produkty
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky
- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8594013120883 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Kasia |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |