Slezák Rav Nil Eco sprchová baterie nástěnná 150 mm bílá matná NL181.5BMAT
Kód: SLR005082Související produkty
Novinka
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil Eco umyvadlová baterie vysoká bez výpusti 3/8 bílá matná NL130.0BMAT
Skladem v eshopu
2 977 Kč
Novinka
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil vanová baterie nástěnná 150 mm bílá matná NL154.5BMAT
Skladem v eshopu
2 500 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil sprchová baterie podomítková 2 cestná s tělesem bílá matná NL186KBMAT
Skladem v eshopu
4 604 Kč
Novinka
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav Nil sprchová souprava nástěnná baterie 150 ml hlavová sprcha matná bílá NL182.5/7BMAT
Skladem v eshopu
5 675 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova ASRV3-90 198 bílá+pearl 15V701R211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná.
Elegantní design, příznivá cena. To je nová série baterií NIL. Díky jemným oblým tvarům se baterie výborně kombinují s ostatním vybavením koupelny, zejména s koupelnovými doplňky NIL.
Baterie sprchová Nil se vyrábí pouze v  rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série NIL - BÍLÁ MATNÁ SLEZÁK -  RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) -  10 let
- na kartuši - 2 roky
- na  povrchovou úpravu -  6  let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
 
Technické informace
| Barva | Bílá - matná |
| Materiál | Mosaz |
| Ovládání | Pákové |
| Povrchová úprava | Lak |
| Průměr kartuše | 35 mm KA3502 |
| Rozměr | 150 mm |
| se sprchou, bez sprchy | bez sprchového setu |
| Typ baterie | Sprchová |
| Typ kartuše | Keramická |
| Typ uchycení | Nástěnné |
| Umístění | nástěnná |
| Záruka těsnosti | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8596700000140 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Nil |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lila nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s plochým ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBEE602A04
Skladem na prodejně
1 106 Kč
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série s přepínačem sprchy pod tělem baterie na ramínku
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |