Raf Rio II RK1180A sprchová nástěnnná baterie bez příslušenství, r. 100 mm
Kód: 140153Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+pearl 14VA01O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+grape 14V40UO2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 262 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+grape 14V701O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 922 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnnná baterie Rio II RK1180A bez příslušenství od firmy Raf.
Informace k produktu:
povrchová úprava: chrom
provedení: nástěnná
rozteč: 100 mm
keramický vršek na RK
ovládání: kohoutek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Rio |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–35 %
Kód: SAP113059
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAF ARMATURY s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipenská 1165/49 779 00 Olomouc |
| E-mail : | info@raf.cz |