Ravak Supernova sprchový kout čtvercový 80 x 80 x 195 cm dvoukřídlé satin grape 14V40UO2ZGS
Kód: RAV07991Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Rohový sprchový kout Supernova v provedení matný chrom a s výplní z neprůhledného skla s dekorem Grape. S ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Posuvný systém otevírání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 34.1 kg |
| EAN: | 8592626083175 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Sklo - Grape |
| Barva profilu: | Satin |
| ? Designová řada: | Supernova |
| Hmotnost: | 34,1 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line obdélníkový sprchový kout 140 x 90 x 200 cm posuvné pravá s pevnou stěnou černý elox transparent CI D2R/1400+CI FXP/900_cer
Skladem v eshopu
20 346 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Solid sprchový kout 90 x 90 x 190 cm s vaničkou Venets čtvercový chrom/čiré sklo OLBBAR90CCVV
Skladem v eshopu
9 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line obdélníkový sprchový kout 130 x 90 x 200 cm posuvné pravá s pevnou stěnou černý elox transparent CI D2R/1300+CI FXP/900_cer
Skladem v eshopu
20 101 Kč
SALECODE:BER3:3:%
19 868 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
15 050 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lima sprchový kout čtverec 80 x 80 x 80 x 190 cm sklo Point ALU chrom CK86212K
Skladem v eshopu
16 641 Kč
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a dva pevné díly, sklo Point, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 800x800x800 mm, výška 1900 mm.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line obdélníkový sprchový kout 80 x 100 x 200 cm zalamovací pravá s pevnou stěnou brillant transparent CI FXG/800+CI 2CR/1000
Skladem v eshopu
19 878 Kč
SALECODE:BER3:3:%
18 831 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |