Slezák Rav Nil sprchová baterie podomítková 2 cestná s tělesem bílá matná NL186KBMAT
Kód: SLR005071Související produkty
Novinka
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil Eco umyvadlová baterie vysoká bez výpusti 3/8 bílá matná NL130.0BMAT
Skladem v eshopu
2 977 Kč
Novinka
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil vanová baterie nástěnná 150 mm bílá matná NL154.5BMAT
Skladem v eshopu
2 500 Kč
Novinka
SALECODE:BER3:3:%
Slezák Rav Nil sprchová souprava nástěnná baterie 150 ml hlavová sprcha matná bílá NL182.5/7BMAT
Skladem v eshopu
5 675 Kč
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vanová/sprchová vestavěná s  přepínačem.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o  průměru 35 mm KA3502
- přepínač v  baterii je keramický
- baterie se dodává včetně podomítkového tělesa?
?Tuto baterii můžete použít buď do  sprchového koutu jako kombinaci hlavové a  ruční sprchy  a  nebo  k  vaně jako kombinaci např. napouštění přepadem a  ruční sprcha nebo výtokové ramínko a  ruční sprcha.
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série NIL - BÍLÁ MATNÁ SLEZÁK -  RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) -  10 let
- na kartuši -  6  let
- na  povrchovou úpravu - 2 roky
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Technické informace
| Barva | Bílá - matná |
| Materiál | Mosaz |
| Ovládání | Pákové |
| Povrchová úprava | Lak |
| Průměr kartuše | 35 mm KA3502 |
| Přepínač vody | Keramický KA3506 |
| Typ baterie | Sprchová/Vanová |
| Typ kartuše | Keramická |
| Umístění | podomítková |
| Záruka těsnosti | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8595163533752 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Podomítkové baterie |
| ? Designová řada: | Nil |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 2 výstupy |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lila nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s plochým ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBEE602A04
Skladem na prodejně
1 106 Kč
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série s přepínačem sprchy pod tělem baterie na ramínku
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045BG
Do 3 dnů
16 564 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–45 %
Kód: SAP46521
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Vienna VO042 sprchová podomítková baterie páková 2 výstupy
Skladem v eshopu
7 903 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |