Ravak Blix sprchový kout čtvrtkruhový 80 x 80 x 190 cm posuvné lesk transparent 3B240C00Z1B
Kód: RAV05713Související produkty
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 065.10WV.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem černá
Detailní popis produktu
Ctyrdílný ctvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení lesklý chrom a s výplní z cirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Posuvný systém otevírání. Radius 550.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 46.6 kg |
| EAN: | 8592626075866 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Blix |
| Hmotnost: | 46,6 kg |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |