Ravak Supernova sprchový kout čtvercový 90 x 90 x195 cm dvoukřídlé černá grape 14V703O2ZGS
Kód: RAV07979Související produkty
Detailní popis produktu
Rohový sprchový kout Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s dekorem Grape. S ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Posuvný systém otevírání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 36.9 kg |
| EAN: | 8592626083250 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Sklo - Grape |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Supernova |
| Hmotnost: | 36,9 kg |
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Set čtvercový sprchový kout MODERN 185 v rozměru 90x90x185 cm + vanička z litého mramoru VENETS vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který...
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barva CONCRETE GREY
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |