Ravak Nexty NSKK3-90 lesk+Transparent 3O677C00Z1 sprchový kout
Kód: RAV02853Související produkty
.
Detailní popis produktu
v rozměrech 80, 90, 100 cm, v provedení rámu, pantů a madel: bílá/chrom, bílá/bílá, satin/satin, lesk/lesk, černá/černá, výplň z bezpečnostního skla: transparent, výška výrobku 1950 mm. "- rozměry: 80, 90, 100 cm
- typové provedení: otočitelný výrobek (L/R)
- barevné provedení:
- bílá (rám bílý, madla a panty v provedení chrom)
- bílá/bílá (rám, madla a panty v provedení bílé)
- lesk (rám, madla a panty v provedení chrom)
- satin (rám, madla a panty v provedení satin)
- černá (rám, madla a panty v provedení černé)
- výplň z bezpečnostního skla: 6 mm: Transparent
- výška výrobku: 195 cm
- záruka: 5 let
Výrobek tvoří dva pevné rovné díly a jeden ohýbaný díl jako otočné dveře. Otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu otevírání dveří. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Pokud nedisponujete vyzděným rohem, příčku můžete nahradit pevnou stěnou typu NPSS. Pomocí nastavovacího profilu NNPS se výrobek umí přizpůsobit stavebnímu otvoru až o 4 cm na každé straně.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce ""Data ke stažení"", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 55.1 kg |
| EAN: | 8592626059361 |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Brillant - Transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Nexty |
| Hmotnost: | 55,1 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hliníkové profily v barvě chrom, trojdílné zasunovací dveře a dva pevné díly, sklo Point, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 800x800x800 mm, výška 1900 mm.
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 800 x 1200 mm, výška 1900 mm.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 800 x 900 mm, výška 1900 mm.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hliníkové profily v barvě chrom, lítací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 800 x 800 mm, výška 1900 mm.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hliníkové profily v barvě chrom, trojdílné zasunovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 900 x 1000 mm, výška 1900 mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |