Slezák Rav Labe L581.5 sprchová baterie nástěnná 150 mm
Kód: 138029Související produkty
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
.
.
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Labe L581.5 od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 150 mm
kartuše: keramická KA3501 o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163502710 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Labe |
| Hmotnost: | 2 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa grafit
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |